Obavijesti 28.9.2020. do 4.10.2020.

KLIKNI NA SLIKU ZA POVEĆANJE

ŽUPNI LISTIĆ BROJ 2 godina sedma

Župni listić (kao i ostala štampa) dostupan u našoj crkvi, u trgovini i u ljekarni u Mariji Gorici.

ŽUPNI LISTIĆ BROJ 1 godina sedma

ŽUPNI LISTIĆ BROJ 53 godina šesta

Posted in Obavijesti | Comments Off on Obavijesti 28.9.2020. do 4.10.2020.

Obavijesti 21.9.2020. do 27.9.2020.

Poštovani župljani!

Obavještavamo vas da se dokumentarni film Stepinac – Kardinal i njegova savjest počinje prikazivati od četvrtka 24. rujna 2020. godine u kinima diljem Hrvatske. Film scenaristice i redateljice Višnje Starešina nastao je u produkciji Interfilma u suradnji s Hrvatskim katoličkim sveučilištem.

Nakon zagrebačke svečane premjere u Hrvatskom narodnom kazalištu u veljači te prikazivanja na Pula Film Festivalu u rujnu ove godine otvara se mogućnost da film vidi i šira publika.

Kako bi što veći broj vjernika bio obavješten o prikazivanju filma, pozivamo Vas da informaciju o premijeri i prikazivanju filma u kinu CineStar (Cinestar Branimir Centar, Cinestar Novi Zagreb, Cinestar Kaptol-Zagreb i Cineplexx Žitnjak-Zagreb), prosljedite svojoj rodbini i prijateljima.

Unaprijed zahvaljujemo na suradnji u ovom važnom projektu za našu Crkvu i Domovinu.

Srdačno Vas pozdravljamo u Gospodinu!

Zagrebačka nadbiskupija

Nadbiskupski duhovni stol

KLIKNI NA SLIKU ZA POVEĆANJE

ŽUPNI LISTIĆ BROJ 1 godina sedma

ŽUPNI LISTIĆ BROJ 53 godina šesta

ŽUPNI LISTIĆ BROJ 52 godina šesta

ŽUPNI LISTIĆ BROJ 51 godina šesta

ŽUPNI LISTIĆ BROJ 50 godina šesta

Posted in Obavijesti | Comments Off on Obavijesti 21.9.2020. do 27.9.2020.