Obavijesti od 22.8.2016. do 4.9.2016.

U prodaji su još karte za hodočašće u Ludbreg, 3. rujna. Cijena je 70 kuna! To je lijepo hodočašće Predragocjenoj Krvi Kristovoj koje svake godine privlači sve više vjernika, pa se i Vi slobodno uključite. Oni koji nisu nabavili karte u crkvi, mogu ih kupiti i u Trgocentru Marija u Mariji Gorici.

U nedjelju, 28. kolovoza u našoj je župi samo jutarnja misa u 8 sati za + Veru Bolješić, god.

U utorak, 30. kolovoza je godišnjica smrti našeg bivšeg župnika Vlč. Faustina Ćubranić, pa će za njega toga dana u 19 sati u našoj crkvi biti sveta misa!

U subotu, 3. rujna hodočastimo Predragocjenoj Krvi Kristovoj u Ludbreg. Autobus će krenuti od naše župne crkve u 6 sati. Prije toga će stati na autobusnim stanicama u Trsteniku i Hrastini, a iz Marije Gorice će ići kroz Kraj Donji i Vukovo Selo. Povratak planiramo oko 17 sati.

U nedjelju, 4. rujna imamo dvije mise: jutarnju u 8 sati prikazujemo za pokojne iz mjeseca kolovoza, a poldanjica će biti u 11 sati, župna sveta Misa, na kojoj će biti i krštenje Nikole Hrust.

U utorak, 6. rujna nakon mise u 19 sati imat ćemo zajednički sastanak Župno pastoralno i ekonomsko vijeće i župni karitas. Pozivam sve vijećnike da se odazovu!

Do 17. rujna nema mise na Svetom Križu, a do 28. kolovoza su mise nedjeljom u župnoj crkvi u 8 i 9:30 sati.

Radno vrijeme župnog ureda: svakog radnog dana prije podne od 8h do 9h i poslije podne od 17h do 18:30h. Subotom ured radi samo po dogovoru, a nedjeljom i blagdanom ne radi!

Novi broj župnog listića preuzmite ovdje:

ŽUPNI LISTIĆ BROJ 50 i 51 godina druga

Posted in Obavijesti | Comments Off on Obavijesti od 22.8.2016. do 4.9.2016.