Obavijesti od 20.2.2017. do 26.2.2016.

obavijesti_20022017 Novi broj župnog listića preuzmite ovdje:
ŽUPNI LISTIĆ BROJ 23 godina treća

ŽUPA MARIJA GORICA
ORGANIZIRA
HODOČAŠĆE u FATIMU
Santiago de Compostella – Sv. Jakov
Datum putovanja: od 29.rujna 2017. do 4. listopada 2017.

1. dan. PETAK, 29.rujna: ZAGREB – LISABON Okupljanje hodočasnika na dogovorenom mjestu u 5 sati. Polazak zrakoplova za Lisabon je u 07:40 sati. Slijedi organizirani razgled Lisabona u pratnji stručnog vodiča. Samostan sv. Jeronim, katedrala, rodna kuća sv. Antuna Padovanskog, toranj Belem, Spomenik Osvajačima… odlazak u hotel. Večera. Noćenje.

2. dan. SUBOTA, 30. rujna: LISABON – OBIDOS - NAZARE- BATAHLYU – FATIMA Doručak, Put od Lisabona do Fatime (1 sati 15 minuta), posjet gradiću Obidos. Obilazak gradića Nazare (ljetovalište na obali Atlanskog oceana), odlazak autobusom u Batahlyu (razgled katedrale). Odlazak prema Fatimi. Smještaj u hotel. Ručak. Razgled svetišta: bazilika, Berlinski zid, crkva Presvetog Trojstva, Esplanada… Sv. Misa. Večra. Krunica u kapelici ukazanja Capelinha. Noćenje.

3. dan. NEDJELJA, 1. listopada: FATIMA – ALJUSTREL Doručak. Hodočasnički program (Sv. Misa). Odlazak u Aljustrel, selo gdje su djeca – vidioci rođeni, Križni put. Ručak. Popodne: razgled muzeja „Kristov život“. Večera. Fado. Noćenje.

4. dan. PONEDJELJAK, 2. listopada: FATIMA – PORTO – SANTIAGO DE COMPOSTELLA Doručak. Odlazak autobusom za Porto, razgledavanje grada uz stručnog vodića. Ručak na putu – lunch paket. Nastavak puta za Santiago de Compostella. Večera. Noćenje.

5. dan. UTORAK, 3. listopada: SANTIAGO DE COMPOSTELLA – COIMBRE – FATIMA Doručak. Sv. Misa. Razgled Santiaga de Compostelle. Ručak. Povratak u Fatimu. Na povratku razgled sveučilišnog grada Coimbre. Večera. Pobožnost. Noćenje.

6. dan: SRIJEDA, 4. listopada: LISABON – ZAGREB Doručak. Odlazak iz hotela u ranim jutarnjim satima. Polazak zrakoplova u 10:55 po lokalnom vremenu. Povratak u Zagreb oko 15:30 sati.

CIJENA ARANŽMANA PO OSOBI: 6000,00 kn.

Moguće plaćanje na 6 rata po 1000 kuna ili 8 rata po 750 kuna do 1. rujna.

Cijena aranžmana uključuje:
Prijevoz zrakoplovom ZAGREB – LISABON – ZAGREB
Prijevoz autobusom aerodrom Fatima, svi prijevozi autobusa tijekom programa;
Zrakoplovne pristojbe;
Hotelski smještaj na bazi 3 puna pansiona i 2 polupansiona;
Sve ulaznice i razgledi kako je navedeno u programu;
Stručnog pratitelja tijekom putovanja, duhovno vodstvo, sve ostalo kako je navedeno u programu
Organizacija hodočašća i putno osiguranje.
Organizator: Stjepan Barić, župnik 098/452-192; stjepan.baric@yahoo.com
Posted in Obavijesti | Comments Off on Obavijesti od 20.2.2017. do 26.2.2016.